Přátelé, GIANT KŘIVOKLÁTSKÉ OKRUHY jsou jako nové!:-) Pět dnů (necelých, neb trénovat se musí:-) jsme jezdili po Křivoklátsku a okolí, vybaveni částečně jako zahradníci a natěrači…i štafličky jsme s sebou vozili:-)…Zkontrolovali, zdokumentovali a podle potřeby očistili a vystříhali, jestli dobře počítám, 108 orientačních GKO cedulí! Znovu jsme označili žlutou barvou, nepřehlédnutelně, 6 Křivoklátských stoupání: Nenačovice, Podkozí, Nižbor od Keltovny, Nižbor od Bělče, Roztoky, Zbečno a přidali jsem i jedno nové – Písky a během týdne přibudou pravděpodobně ještě dvě:-) Na všech označených stoupáních si budete moci změřit časy a porovnat s ostatními soupeři na stránkách:http://www.krivoklatskeokruhy.cz/krivoklatska-stoupani/fit-test/ …v tzv. Fit Testu!
Všechna označená stoupání jsou vybrána tak, aby se dala použít i v rámci Vrchaře. Tj. start stoupání, či rychlostní zkoušky, je pokud možno situován do „bezpečného“ prostoru, aby se mohli řadit závodníci do řady při čekání na očipování. Cíl je naopak umístěn, tak abyste se nevřítili do křižovatky v plné rychlosti, ale měli prostor na korekci.
A nakonec musím konstatovat, že si tady na našich Giant Křivoklátských vyjížďkách jezdíme doopravdy v překrásné krajině!