GIANT Křivoklátské okruhy
Křivoklátské okruhy jsou systémem atraktivních silničních cyklistických tras různé obtížnosti ve Středočeském kraji, využívající komunikace s minimálním provozem, ale současně kvalitním povrchem pro pohodlnou a co možná nejbezpečnější cyklistiku.

GIANT Šumavsko-lipenské okruhy
Atraktivní silniční i terénní cyklistické okruhy na Šumavě, na kterých objevíte panenskou přírodu a divoká zákoutí českého pohraničí.

Turistické centrum České Žleby
Výchozí bod pro objevování krás Šumavy s parkovištěm, letní terasou pro odpočinek, historickou expozicí ve srubu, fitness stanovištěm nebo dětským hřištěm.

Hotel Florián České Žleby
Nový stylový horský hotel, který vznikl díky citlivé rekonstrukci historického šumavského stavení v nedotčeném a divokém koutu Šumavy v nadmořské výšce 930 m n. m. Hotel Florián v Českých Žlebech poskytuje vysoký komfort aktivním návštěvníkům, především cyklistům, turistům a lyžařům, pro které je ideálním výchozím bodem pro objevování krás Šumavy. Součástí hotelu je restaurace, dvě sluneční terasy, konferenční místnost pro 25 osob, relaxační wellness zóna s vířivkou, vnitřním a venkovním bazénem, posilovna nebo sauna.

BESIP
BESIP je hlavní koordinační subjekt bezpečnosti silničního provozu v ČR, expertním orgánem v oblasti působení na lidského činitele a samostatné oddělení Ministerstva dopravy ČR. Cyklistické desatero BESIP.

www.ceskojede.cz
Národní portál pro cykloturistiku, jehož cílem je na jednom místě společně propagovat nabídku celé ČR pro cyklistiku i další druhy aktivní turistiky.

Cyklostrategie.cz
Platforma pro odborné informace a dění v oblasti cyklistiky. Je určen především odborníkům, ale i cyklistické veřejnosti. Cílem je pomoci zlepšit podmínky pro cyklisty v ČR. Jízda na kole nemusí být jen sportovní aktivita, ale může se stát i plnohodnotnou součástí dopravy ve městě, či součástí životního stylu všech společenských vrstev.

ČeMBA – Česká Mountainbiková Asociace
Nezisková organizace, která sdružuje vyznavače jízdy na horských kolech všech výkonnostních skupin a disciplín.

FOR BIKES
Jarní veletrh cyklistiky.