Na Křivoklátských okruzích začíná nová sezóna

Zkontrolovali jsme všechny trasy Křivoklátských okruhů a zahajujeme na nich pravidelné vyjížďky. Ne všechny budou vždy organizované, jde spíše o meeting point pro cyklisty, kteří rádi jezdí ve skupině. Některé budou sponzorované, což vždy oznámíme alespoň 7 dní předem. První společná vyjížďka se uskuteční ve středu 22. 5. 2013 v 17h od Progress Cycle a sponzorem bude kalifornská legenda na doplňky stravy GU (www.progresscycle.cz/znacky/GU a www.guenergy.com). Každý účastník obdrží na cestu elektrolytický nápoj a gel.

Středeční a sobotní vyjížďky

Ve středu bude odjezd z parkoviště u Progress Cycle v 17.00 a v 17.05-17.10 se naberou borci na parkovišti v Hostivici u školy. V sobotu se vyjíždí ve 14.00 od Progress Cycle a ve 14.05-14.10 od školy.

Na obou místech jsou pro Křivoklátské okruhy vyhrazená a označená parkoviště. Berte, prosím, tyto časy jako orientační. Nelze garantovat, že vždy naleznete někoho vhodného, s kým vyrazit na okruhy.

Sledujte novinky na webu, facebook nebo se přihlašte mezi členy Klubu pražských cyklistů :)