Máte svůj tréninkový plán i vůli jej dodržet, ale teplota venku klesla hluboko pod bod mrazu a silnice jsou kluzké? Jste registrovaným členem Klubu Pražských Cyklistů nebo účastníkem Giant křivoklátských vyjížděk? Pak o svou tréninkovou dávku rozhodně nepřijdete! Vybavili jsme pro Vás nové fitness centrum v prostorách firmy Progress Cycle v Hostivici u Prahy. Na moderních posilovacích strojích můžete procvičit všechny svalové skupiny a pro udržení a zdokonalování vytrvalosti jsou Vám k dispozici nejen spinningová kola, ale cyklistický a veslařský trenažér. Pro zpestření zimní přípravy je Vám v prostorách centra k dispozici také sauna a solárium. K vašemu občerstvení pak různé druhy kávy, čaje a nápojů. Těšíme se na Vaši návštěvu. Posilovna není velká, ale vhodnou volbou strojů nabízí možnost procvičit a posílit celé tělo.

V posilovně naleznete:
Dvě multifunkční kladkové posilovací věže s volitelnou zátěží; stroje nabízí možnost procvičit hlavní svalové skupiny horní i dolní poloviny těla. Polohovatelná posilovací lavice s benchpress stojanem. Lavice navíc umožňuje boční posilování paží a posílení přední a zadní strany stehen díky možnosti předkop/zákop. Šikmá lavice vhodná na posílení břišních svalů. Jednoruční činky a další vybavení.

KARDIO ZÓNA
Součástí každé posilovací jednotky je aerobní část, která je u cyklistů stěžejní. V novém klubovém centru naleznete vše, co pro vytrvalostní trénink potřebujete. Veslařský trenažér Concept2 (americký patentovaný trenažér) má individuální nastavení zátěže a monitor s několika funkcemi, které vás budou motivovat k lepším výkonům. 2 spinningová kola známé značky Schwinn s unikátním brzdným systémem i tichým řemenovým převodem. Cyklistický trenažér Blackburn pro upnutí jízdního kola, je ideální alternativou pro zimní přípravu.

DALŠÍ SLUŽBY A ZÁZEMÍ CENTRA

Finská sauna
Je všeobecně známo, že sauna má příznivý vliv na termoregulaci, snižuje svalové napětí a přispívá k otužování a celkové odolnosti organizmu. Aby saunování mělo tyto blahodárné účinky, je důležitá pravidelnost. Nabízíme Vám tedy možnost obohatit si zimní a jarní přípravu v naší klubové sauně.

Solárium Philips
Předtím, než opět vyrazíte na silnice pod ostrým sluncem, je dobré připravit kůži lehkým opálením. Občasné návštěvy solária Vám především v zimním období dodají chybějící vitamín D a působí po tréninku jako příjemná relaxace. Nabízíme klasické solárium, které umožňuje delší opalovací časy a je více šetrné k vaší pokožce než komerční turbo solária.

Zázemí
Návštěvníci mohou použít uzamykatelnou skřínku a sprchu. K dispozici je osobní váha. Po tréninku si můžete dopřát lahodnou kávu, nebo doplnit tekutiny některým z chlazených nápojů.

NÁVŠTĚVNÍ HODINY
Otevřeno pouze pro účastníky Giant Křivoklátských okruhů (GKO) a členy Klubu Pražských Cyklistů:
V zimním období: Úterý 16,30 – 19,30 hod, středa: 12,00 – 14,30 hod, čtvrtek: 16,30 – 19,30 hod
Středa pouze v případě neuskutečněné vyjížďky z důvodu špatného počasí.
V letním čase bude otevírací doba fitness pouze středa od 19 hodin.

ADRESA CENTRA
Progress Cycle, a.s., Zadní trakt budovy, Logistický park Tulipán 1371, 253 01 Hostivice – Palouky 

JAK K NÁM
Autem 2,5 km z Bílé Hory, cca 500m od dálničního okruhu.
MHD spojení: Bus 336 ze Zličína, bus 347 z Bílé Hory, zastávka Hostivice Palouky.

KONTAKT
Vedoucí fitness : Michal Stark 776 114 772 , email: michalstark.ano@gmail.com

Rezervace termínu nutná. Omezený počet osob (FITNESS max. 8 cvičících, SAUNA max. 4 osoby, min. 2 osoby)