Giant Cycling Team

11. 2. 2014 – Giant Cycling Team sdružuje aktivní výkonnostní cyklisty na všech úrovních. Umožňuje zastřešení jak na závodní, tak i jen tréninkové úrovni pro členy Klubu Pražských Cyklistů. Hlavní náplní závodní sezóny budou amatérské závody: silniční ligy UAC, seriál o Nejlepšího vrchaře Středočeského kraje a další amatérské závody MTB.

Nejlepší z týmu budou soutěžit i na prvoligových závodech jako je Giant kritérijní liga, silniční závody ČP a v XC. Pro členy týmu je zajištěn i pravidelný společný trénink díky organizovaným Giant Křivoklátským vyjížďkám pod vedením Michala Starka.

Připravují se společné tréninkové kempy na Šumavě. V zimním období pro členy slouží klubové fitness & wellness. GCT se bude snažit pokračovat v integraci cyklistů a samozřejmě cyklistek různých výkonností, jak tomu již rok úspěšně probíhá na Giant Křivoklátských vyjížďkách… a nejenom to, GCT se bude snažit bourati věkové rozdíly a díky M. Starkovi i bariéry mezi sportováním s handicapem a bez něj!

Uloženo v sekci Články s tagy , .